Besnikët udhëtojnë drejt Fierit

Besnikët udhëtojnë drejt Fierit

Besnikët udhëtojnë drejt Fierit

No Comments on Besnikët udhëtojnë drejt Fierit

Rikthehet kampionati e bashkë me të rikthehet dhe atmosfera e bukur që tifozët peqinas ofrojnë në shkallët e stadiumit. Pak rëndësi ka nëse luhet në shtëpi apo transfertë, grupimi “Besnikët” janë gjithmonë të pranishëm për Shkumbinin. Kështu do të ndodhë edhe të djelën në Fier, aty ku do të luhet ndeshja përballë Apolonisë. Gjatë ditës së djeshme, në faqet e tyre në internet, tifozët peqinas kanë bërë thirrje për të përkrahur skuadrën në numër sa më të madh në këtë transfertë.

About the author:

Leave a comment

Back to Top