Shkumbini Gati per merkaton.

Shkumbini Gati per merkaton.

Shkumbini Gati per merkaton.

No Comments on Shkumbini Gati per merkaton.

Nje ogur i mire vjen nga bashkia e qytetit te peqinit te cilet para fundjaves ka shperndare pagen e pare per sezonin e ri. Te gjithe lojtaret pjese e pergatitores se veres jane shperblyer nga bashkia peqinit me nje pagese prej 30.000 lekesh cka mund te jete nje drite jeshile per fundin e krizes ekonomike qe kishte kapluar klubin.

Levizjet per drejtimin e klubit nga nje president qe pritet te ofrohet javen e ardhshme ka bere qe drejtuesit e klubit te mendojne edhe per perforcimet e radhes. Nga burime konfindenciale mesohet se emrat e lakuar qe mund te ofrohen ne ekip jane ai i portierit Hoxha te Dinamos Sekulovskit Shenajt Shametit dhe nje sulmues ende ne bisedime. Gjithcka mund te behet e prekshme ne rast te publikimit te presidentit te ri te klubit.

About the author:

Leave a comment

Back to Top