Superliga shqiptare 2011 – 2012 Kalendari java e …

Superliga shqiptare 2011 – 2012 Kalendari java e …

Superliga shqiptare 2011 – 2012 Kalendari java e …

No Comments on Superliga shqiptare 2011 – 2012 Kalendari java e …

Kalendari i superliges shqiptare per sezonin 2011 2012 i cili u hodh ne daten 6 gusht 2011 do te kete keto perballje mes skuadrave shqiptare. Me poshte keni kalendarin e kapmionatit shqiptar per sezonin 2011 2012 te superliga shqiptare nga java e pare deri tek java e fundit.
……
Kalendari i Superligs shqiptare 2011-2012:

JAVA 1 (10.09.2011)

Kastrioti – Pogradeci
Tirana – Teuta
Flamurtari – Kamza
Vllaznia – Lai
Bylis – Shkumbini
Apolonia – Dinamo
Sknderbeu – Tomori

JAVA 2 (17.09.2011)

Pogradeci – Tomori
Dinamo – Sknderbeu
Shkumbini – Apolonia
Lai – Bylis
Kamza – Vllaznia
Teuta – Flamurtari
Kastrioti – Tirana

JAVA 3 (24.09.2011)
Tirana – Pogradeci
Flamurtari – Kastrioti
Vllaznia – Teuta
Bylis – Kamza
Apolonia – Lai
Sknderbeu – Shkumbini
Tomori – Dinamo

JAVA 4 (01.10.2011)

Pogradeci – Dinamo
Shkumbini – Tomori
Lai – Sknderbeu
Kamza – Apolonia
Teuta – Bylis
Kastrioti – Vllaznia
Tirana – Flamurtari

JAVA 5 (15.10.2011)
Flamurtari – Pogradeci
Vllaznia – Tirana
Bylis – Kastrioti
Apolonia – Teuta
Sknderbeu – Kamza
Tomori – Lai
Dinamo – Shkumbini

JAVA 6 (22.10.2011)

Pogradeci – Shkumbini
Lai – Dinamo
Kamza – Tomori
Teuta – Sknderbeu
Kastrioti – Apolonia
Tirana – Bylis
Flamurtari – Vllaznia

JAVA 7 (29.10.2011)

Vllaznia – Pogradeci
Bylis – Flamurtari
Apolonia – Tirana
Sknderbeu – Kastrioti
Tomori – Teuta
Dinamo – Kamza
Shkumbini – Laci

JAVA 8 (05.11.2011)

Pogradeci – Lai
Kamza – Shkumbini
Teuta – Dinamo
Kastrioti – Tomori
Tirana – Sknderbeu
Flamurtari – Apolonia
Vllaznia – Bylis

JAVA 9 (19.11.2011)

Bylis – Pogradeci
Apolonia – Vllaznia
Sknderbeu – Flamurtari
Tomori – Tirana
Dinamo – Kastrioti
Shkumbini – Teuta
Lai – Kamza

JAVA 10 (26.11.2011)

Pogradeci – Kamza
Teuta – Lai
Kastrioti – Shkumbini
Tirana – Dinamo
Flamurtari – Tomori
Vllaznia – Sknderbeu
Bylis – Apolonia

JAVA 11 (03.12.2011)

Apolonia – Pogradeci
Sknderbeu – Bylis
Tomori – Vllaznia
Dinamo – Flamurtari
Shkumbini – Tirana
Lai – Kastrioti
Kamza – Teuta

JAVA 12 (10.12.2011)

Pogradeci – Teuta
Kastrioti – Kamza
Tirana – Lai
Flamurtari – Shkumbini
Vllaznia – Dinamo
Bylis – Tomori
Apolonia – Sknderbeu

JAVA 13 (17.12.2011)

Sknderbeu – Pogradeci
Tomori – Apolonia
Dinamo – Bylis
Shkumbini – Vllaznia
Lai – Flamurtari
Kamza – Tirana
Teuta – Kastrioti

JAVA 14 (11.02.2012)

Pogradeci – Kastrioti
Teuta – Tirana
Kamza – Flamurtari
Lai – Vllaznia
Shkumbini – Bylis
Dinamo – Apolonia
Tomori – Sknderbeu

JAVA 15 (18.02.2012)

Tomori – Pogradeci
Sknderbeu – Dinamo
Apolonia – Shkumbini
Bylis – Lai
Vllaznia – Kamza
Flamurtari – Teuta
Tirana – Kastrioti

JAVA 16 (03.03.2012)

Pogradeci – Tirana
Kastrioti – Flamurtari
Teuta – Vllaznia
Kamza – Bylis
Lai – Apolonia
Shkumbini – Sknderbeu
Dinamo – Tomori

JAVA 17 (10.03.2012)

Dinamo – Pogradeci
Tomori – Shkumbini
Sknderbeu – Lai
Apolonia – Kamza
Bylis – Teuta
Vllaznia – Kastrioti
Flamurtari – Tirana

JAVA 18 (17.03.2012)

Pogradeci – Flamurtari
Tirana – Vllaznia
Kastrioti – Bylis
Teuta – Apolonia
Kamza – Sknderbeu
Lai – Tomori
Shkumbini – Dinamo

JAVA 19 (24.03.2012)

Shkumbini – Pogradeci
Dinamo – Lai
Tomori – Kamza
Sknderbeu – Teuta
Apolonia – Kastrioti
Bylis – Tirana
Vllaznia – Flamurtari

JAVA 20 (31.03.2012)

Pogradeci – Vllaznia
Flamurtari – Bylis
Tirana – Apolonia
Kastrioti – Sknderbeu
Teuta – Tomori
Kamza – Dinamo
Laci – Shkumbini

JAVA 21 (07.04.2012)

Lai – Pogradeci
Shkumbini – Kamza
Dinamo – Teuta
Tomori – Kastrioti
Sknderbeu – Tirana
Apolonia – Flamurtari
Bylis – Vllaznia

JAVA 22 (14.04.2012)

Pogradeci – Bylis
Vllaznia – Apolonia
Flamurtari – Sknderbeu
Tirana – Tomori
Kastrioti – Dinamo
Teuta – Shkumbini
Kamza – Lai

JAVA 23 (21.04.2012)

Kamza – Pogradeci
Lai – Teuta
Shkumbini – Kastrioti
Dinamo – Tirana
Tomori – Flamurtari
Sknderbeu – Vllaznia
Apolonia – Bylis

JAVA 24 (28.04.2012)

Pogradeci – Apolonia
Bylis – Sknderbeu
Vllaznia – Tomori
Flamurtari – Dinamo
Tirana – Shkumbini
Kastrioti – Lai
Teuta – Kamza

JAVA 25 (05.05.2012)

Teuta – Pogradeci
Kamza – Kastrioti
Lai – Tirana
Shkumbini – Flamurtari
Dinamo – Vllaznia
Tomori – Bylis
Sknderbeu – Apolonia

JAVA 26 (12.05.2012)

Pogradeci – Sknderbeu
Apolonia – Tomori
Bylis – Dinamo
Vllaznia – Shkumbini
Flamurtari – Lai
Tirana – Kamza
Kastrioti – Teuta
……
……

About the author:

Leave a comment

Back to Top