Zlatko Zezevic dhe Xhunejt Çutra firmosin per Shkumbinin

Zlatko Zezevic dhe Xhunejt Çutra firmosin per Shkumbinin

Zlatko Zezevic dhe Xhunejt Çutra firmosin per Shkumbinin

No Comments on Zlatko Zezevic dhe Xhunejt Çutra firmosin per Shkumbinin

Portieri serb, Zlatko Zecevic, firmosi me Shkumbinin. 28-vjeçari do të jetë të premten nën urdhrat e trajnerit Kristaq Mile.

Edhe mesfushori Xhunejt Çutra, i cili pak kohë më parë kreu fazën përgatitore me Flamurtarin, u bashkua me skuadrën peqinase.

About the author:

Leave a comment

Back to Top